Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Kariera i rozwój

Awanse i konkursy na stanowisko profesora uczelni 

Zarządzenie nr 104 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 27 września 2019 r. w sprawie określenia procedury zatrudnienia na stanowisku nauczyciela akademickiego

UCHWAŁA NR 23 UNIWERSYTECKIEJ RADY DS. KSZTAŁCENIA z dnia 30 kwietnia 2021 r. w sprawie kryteriów zatrudnienia na stanowisku profesora uczelni w grupie pracowników dydaktycznych

  1. Kryteria dot. zatrudnienia na stanowisku profesora uczelni w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w formie awansu wewnętrznego – plik pdf.
  2. Kryteria dot. zatrudnienia na stanowisku profesora uczelni w grupie pracowników dydaktycznych w formie awansu wewnętrznego – plik pdf.

Ocena okresowa nauczycieli akademickich

Zasady i kryteria oceny nauczycieli akademickich określa:

Zarządzenie nr 9 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 25 stycznia 2023 r. w sprawie określenia trybu, zasad i kryteriów oceny okresowej nauczycieli akademickich

Zarządzenie nr 86 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 12 czerwca 2023 r. w sprawie zmiany zarządzenia nr 9 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 25 stycznia 2023 r. w sprawie określenia trybu, zasad i kryteriów oceny okresowej nauczycieli akademickich

pastedGraphic.png

Arkusz oceny okresowej

Arkusz oceny okresowej stanowi Załącznik nr 2 do Zarządzenia nr 9 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 25 stycznia 2023 r. w sprawie określenia trybu, zasad i kryteriów oceny okresowej nauczycieli akademickich.

pastedGraphic.png

Kryteria oceny okresowej

Kryteria oceny okresowej określa Załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 9 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 25 stycznia 2023 r. w sprawie określenia trybu, zasad i kryteriów oceny okresowej nauczycieli akademickich.

pastedGraphic.png

Wydziałowa Komisja Oceniająca

Skład Wydziałowej Komisji Oceniającej na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji

Szkolenia

Biuro Spraw Pracowniczych – Rekrutacja i Rozwój oferuje nauczycielom akademickim podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Na stronie Strona główna – Biuro Spraw Pracowniczych UW znajduje się aktualna oferta szkoleń oraz regulacje i inne kwestie związane z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych przez pracowników UW.

EURAXESS – Oferty grantów i stypendiów dla doktorantów i pracowników nauki

W pierwszym tygodniu każdego miesiąca na stronie https://www.euraxess.pl/pl/poland/praca-granty publikowane są najnowsze oferty grantów na badania i stypendiów zagranicznych dostępne dla doktorantów i pracowników naukowych.