Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Socjologia

Studia w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych to unikatowa możliwość interdyscyplinarnego rozwoju i zdobycia kompetencji, pozwalających na praktyczne zastosowanie teorii i metod nauk społecznych.

Niestandardowe, multidycyplinarne podejście do nauczania, realizowane przez wykładowców ISNS oraz goszczących na zajęciach specjalistów, zatrudnionych w instytucjach państwowych oraz sektorze prywatnym i pozarządowym, pozwala studentom na nabycie praktycznych, cenionych na rynku pracy umiejętności, uzupełnionych o szeroki wachlarz kompetencji społecznych.

W Instytucie pracują specjaliści różnych dyscyplin: socjologowie, antropologowie, psychologowie, pedagodzy, filozofowie i historycy. Dzięki temu ISNS oferuje studentom do wyboru 8 specjalizacji na studiach I stopnia i 9 specjalizacji na studiach II stopnia , zapewniając wszechstronne podejście do badania i analizy zjawisk społecznych oraz otwartość na różne koncepcje teoretyczne.

Dlaczego warto studiować Socjologię stosowaną i antropologię społeczną w ISNS mówi dr Tomasz Sobierajski 

Rekrutacja