Z głębokim smutkiem żegnamy Panią Profesor Małgorzatę Dąbrowę-Szefler

Z głębokim smutkiem żegnamy

Panią Profesor Małgorzatę Dąbrowę-Szefler

1937-2024

Ekonomistkę, Prodziekan ds. finansowych Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji (funkcję tę Pani Profesor pełniła przez dwie kadencje), wieloletniego Pracownika Centrum Badań Polityki Naukowej i Szkolnictwa Wyższego, przez trzy kadencje Zastępcę Dyrektora CBPNiSzW, członka Prezydium Komitetu Naukoznawstwa PAN, odznaczoną Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Msza żałobna odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2024 r. o godz. 12.15 na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach ul. Powązkowska 43/45, po której nastąpi złożenie Prochów do grobu.

Dziekan wraz z Kolegium Dziekańskim i cała Społeczność Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW